PINKQUARELLE

5.700 денари 3.990 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOW151 Категории: , , ,

PINKQUARELLE

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол