NEW BEACH

8.000 денари 5.600 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YWS407 Категории: , , Таг
Брендови: Swatch

NEW BEACH

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол