N-IGMA WHITE

5.000 денари 3.500 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: GW717 Категории: , , ,
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол