LAST ROUND

11.600 денари 8.120 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YVS446 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол