LA GRANDE CLASSIQUE

132.500 денари 92.750 денари

Watch Longines La Grande Classique de Longines L4.908.4.72.2

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.908.4.72.2 Категории: , , Таг
Брендови: Longines
Familie

La Grande Classique de Longines

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол