IAMWONDERMOM

6.000 денари 4.200 денари

Limited Edition

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: GZ338 Категории: , ,
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол