DON’T STOP ME !

4.700 денари 3.290 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: GR183 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол