CONQUEST V.H.P.

90.800 денари 63.560 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.719.4.96.9 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност