CLEARSKY

3.700 денари 2.590 денари

Phase Out Standard

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: LL119 Категории: , ,
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол