BLACKIE S

12.600 денари 8.820 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YVS401GB Категории: , , , Таг
Familie

IRONY

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол