BELLA ORA

28.000 денари 19.600 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1033103611300 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност