BALOOFANT

2.700 денари 1.890 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FBNP106 Категории: , , Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол

, ,