AROUND THE STRAP

5.300 денари 3.710 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOB146 Категории: , , ,

AROUND THE STRAP

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол