SLIDE

1.100 денари

TROIKA бизнис кеса за картички-SLIDE

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: CDC30/ST Категории: , Таг
Брендови: Troika

Бизнис кеса за кредитни картички од медицински челик во сребрена боја

Тежина 69 g
Димензии 103 × 61 × 11 mm