ZWEI-FACH

800 ден

TROIKA бизнис кеса за картички-ZWEI-FACH

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба

Бизнис кеса за картички со обоена преграда за приближно 21 картичка од алуминиум во црна/титаниум боја

Тежина 30 g
Димензии 93 × 60 × 12 mm
ZWEI-FACH
ZWEI-FACH
800 ден

1 на залиха