CARD STAND

900 ден

TROIKA бизнис кеса за картички-CARD STAND

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба

Бизнис кеса за кредитни картички со магнетно затворање од вештачка кожа, медицински челик во брусирани црна боја

Тежина 67 g
Димензии 96 × 65 × 14 mm
CARD STAND
CARD STAND
900 ден

1 на залиха