CARD STAND

1.000 денари

TROIKA бизнис кеса за картички-CARD STAND

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба

Бизнис кеса за кредитни картички со магнетно затворање од вештачка кожа, медицински челик во темно сива боја

Тежина 67 g
Димензии 96 × 65 × 14 mm