SKINSNOW

8.000 денари 5.600 денари

Carry Overs

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SVUW101 Категории: , , ,
Брендови: Swatch
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол