SKINME

7.600 денари 5.320 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SVOB102 Категории: , , ,
Брендови: Swatch
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол