SKIN NOTTE

11.600 денари 8.120 денари

Carry Overs

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SYXB101 Категории: , , , Таг
Брендови: Swatch
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол