PRESENCE

166.000 денари 116.200 денари

Watch Longines PrГ©sence L4.922.1.12.7

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.922.1.12.7 Категории: , , , Таг
Брендови: Longines
Familie

PrГ©sence

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол