PR100

26.900 денари 18.830 денари

PR100/LR/Q/YEL/SILVER DIAL

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1012103303100 Категории: , , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 97 g
Димензии 33 × 33 × 9 mm
Familie

PR 100 Classic

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол