LA GRANDE CLASSIQUE

105.300 денари 73.710 денари

Watch Longines La Grande Classique de Longines L4.755.1.92.7

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.755.1.92.7 Категории: , , , Таг
Брендови: Longines
Familie

La Grande Classique de Longines

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол