LA GRANDE CLASSIQUE

134.857 денари 94.400 денари

Watch Longines La Grande Classique de Longines L4.709.2.21.7

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.709.2.21.7 Категории: , , , Таг
Брендови: Longines
Familie

La Grande Classique de Longines

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол