HEART LOTS

4.700 денари 3.290 денари

Phase Out Standard

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: GR182 Категории: , , , Таг
Брендови: Swatch

 

Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол