CONQUEST V.H.P.

98.100 денари 68.670 денари

Watch Longines Conquest V.H.P. L3.728.4.76.6

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L3.728.4.76.6 Категории: , , , Таг
Брендови: Longines
Familie

Conquest

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол