fbpx

Не ја пропуштајте оваа можност за неверојатен, празничен попуст!

Во исчекување на новогодишните празници, нашата Outlet колекција ја збогативме со нови модели на часовници од брендовите Swatch и Calvin Klein – кои може да ги пронајдете по неверојатен попуст од 30 до 45%! Ве очекуваме во нашите продавници!

Select your currency
MKD Македонски денар