fbpx

Одбрани добитниците на наградната игра “Сподели ја својата боја и освој!”

На 31 август официјално беа одбрани добитниците на наградната игра “Сподели ја својата боја и освој!” на Calvin Klein. Учеството во играта стартуваше со купен Calvin Klein Color часовник во некој од продажните салони на Божиновски и споделување на креативна, уникатна фотографија од часовникот.“Божиновски часовници и накит”, како ексклузивен застапник за Calvin Klein часовници и накит, главната награда ја додели на Ана Тошкоска, која доби две карти за концертот на Justin Bieber во Загреб со вклучен превоз и хотелско сместување. Награди беа доделени и на Марија Милошевска, Стојанче Димов и Александар Тушевски, кои добија нови Calvin Klein color часовници.
За повќе изненадувања и новости следете не на нашата веб страна и социјалните медиуми.

Select your currency
MKD Македонски денар