PR100

44.100 денари

PR100/LR/CHRQ/BICO/MOP DIAL DIAM

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1019172211600 Категорија: Таг
Тежина 139 g
Димензии 38 × 38 × 10,5 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол