PR100

24.700 ден

PR100/LS/Q/STEEL/SILVER DIAL

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1019101103100 Категорија: Таг
Тежина 112 g
Димензии 36 × 36 × 9 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол