PR100

36.200 денари

PR100/LS/Q/BICO/MOP DIAL DIAM

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1019102211600 Категорија: Таг
Тежина 112 g
Димензии 36 × 36 × 9 mm
Familie

PR 100 Classic

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол