TRADITION

32.900 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0636173603700 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност