SEAMASTER DIVER 42

1.925.200 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 21062422003001 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Материјал на куќиште

Стакло

Механизам

Пол

Водоотпорност