SEAMASTER DIVER 42

398.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 21030422010001 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Материјал на куќиште

Стакло

Механизам

Пол

Водоотпорност