CONSTELLATION 29

1.549.400 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 13158292099004 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Материјал на куќиште

Стакло

Механизам

Пол

Водоотпорност