CONSTELLATION 41

475.600 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 13133412104001 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол