LILIBLING

9.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YSG169G Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност