PRX

22.100 денари

 

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1374101604100 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност