PRX

25.000 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1374101109100 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност