PRC 200

33.200 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1144171105700 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол