PR100

31.700 денари

PR100/LS/Q/ROSA/ROSA MOP DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1019103315100 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 75 g
Димензии 36 × 36 × 9 mm
Familie

PR 100 Classic

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол