PR100

40.000 денари

PR100/LR/CHRQ/STEEL/BLUE DIAM

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1019171104600 Категорија: Таг
Тежина 139 g
Димензии 38 × 38 × 10,5 mm
Familie

PR 100 Classic

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол