SEAMASTER PLANET OCEAN 43,5

621.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 21590442199001 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност