SEAMASTER PLANET OCEAN 39.5

475.600 ден

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 21530402004001 Категорија:
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Дијаметар

  Материјал на ремче

  Материјал на куќиште

  Стакло

  Механизам

  Пол

  , ,

  Водоотпорност

  SEAMASTER PLANET OCEAN 39.5
  475.600 ден