SEAMASTER AQUA TERRA 38

421.900 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 22010382001001 Категорија: Таг
Брендови: Omega
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност