SEAMASTER AQUA TERRA 38

421.900 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 22010382001001 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност