MASTER COLLECTION

239.600 денари

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.673.4.92.0 Категорија: Таг
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Материјал на куќиште

  Материјал на ремче

  Дијаметар

  Механизам

  Водоотпорност

  Пол