EVIDENZA

124.500 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.142.4.70.6 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол