EVIDENZA

121.300 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.142.4.60.2 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Стакло

Водоотпорност

Пол