KHAKI AVIATION X-WIND

67.200 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H77922541 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност