JAZZMASTER LADY

65.000 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H32315142 Категорија: Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност